בית אבות אמור לספק מגורים נאותים עם ליווי רפואי צמוד. אלו ושירותים נוספים במתחם מכוונים לאספקת מסגרת תומכת לניהול חיים נוחים. הוא מעניק יתרונות רבים פיסיים ונפשיים כאחד. כל דייר מקבל חדר עם יחידת מקלחת ושירותים במשותף עם אדם נוסף. הוא, כמובן, יכול לבקש חדר נפרד בתשלום נוסף. ניתן למצוא חדרים עם מרפסות צמודות. הוא יכול ליהנות מהאזורים הציבוריים הכוללים חדרי אוכל, שירותים, חדרי משחק, אולמות לפעילות ציבורית, בריכות שחייה, חדרי כושר, גינות, חצרות ומתקנים אחרים. 

תכנון מותאם לצרכים

התכנון הפנימי מותאם לצרכי הדיירים ובמקומות רבים קיימים מנגנונים ואלמנטים בטיחותיים לקריאות דחופות, לאזעקה ועוד. בחדרים ייחודיים השייכים לצוותים ניתן למצוא ציוד לטיפולים שנועדו לרווחת המשתמשים. כל המתחם מנוהל היטב על ידי הנהלה בעלת ידע וניסיון. קיים צוות רפואי הכולל רופאים גריאטריים, אחיות מעשיות, עובדות סוציאליות, תזונאיות, מרפאות בעיסוק, פיזיותרפיסטים ואנשי מקצוע העוסקים בתחומים פארא רפואיים. כולם ישמחו לתת ייעוץ, ליווי ותמיכה לשוהה במקום ולבני משפחתו הדואגים לרווחתו.

מסגרת מסודרת

סדר היום קבוע וכולל ארוחות, שעות תרבות ופנאי הכוללים גם הרצאות, משחקי חברה, חוגים ופעילויות חברתיות אחרות מעניינות לנפש. הדייר מרוויח זמן איכות ואינו בודד. תחושת הביטחון שלו גבוהה וכל אלו גם יחד מספקים מסגרת תומכת לחיים נוחים, בטוחים ומאושרים. בני המשפחה רשאים לבקר כל העת והימצאותם בקרבתו תורמת רבות לאיכות החיים הכוללת שלו. עבור כל היתרונות הללו משלם הדייר סכום חודשי הנקבע בהסכם. רבים יכולים לקבל סיוע ממשרד הבריאות על פי קריטריונים קיימים שונים. מומלץ לבדוק היטב ולמצוא בית אבות מקצועי, נעים ונוח אשר מספק מסגרת תומכת. מדובר על תקופת חיים ארוכה שיש לנצלה היטב ולהעבירה  בנוחיות מקסימאלית. למידע אודות חברת סיעוד