אחת הבעיות הגדולות שעומדות בפני משקיעים בתחומים שונים היא, חוסר היכולת שלהם לדעת לאן הולכות ההשקעות. הם לא יודעים בהכרח מה מתבצע עם הכסף שלהם. איך אפשר לייצר ודאות בשוק ובתחום שהוא לא בהכרח כזה.

לכן, חברת טריא היא ייחודית במובן זה. החברה מספקת למשקיעים את כל המידע הדרוש להם בשביל לדעת מה בדיוק נעשה עם הכסף שלהם, איפה בדיוק הוא מושקע, אילו סיכונים הם לוקחים ועוד. חברת טריא גם מאפשרת לכל אחד, לא משנה באיזה גיל ובאיזה מצב הוא, להשקיע את כספו על פי היכולת הכלכלית שעומדת לרשותו.

צריך לזכור, במשך שנים המדינה פעלה בשוק של ריביות נמוכות, מה שמונע מאנשים פרטיים או משקיעים לחסוך, שכן זה לא משתלם להם. לכן, הם בוחרים לעבור לתחום ההשקעות, שם הם יוכלו ליהנות מריביות הרבה יותר גבוהות ואטרקטיביות. העניין הוא, שלא כל אחד מומחה בתחום ולא כל אחד יודע לאן הכסף שלו הולך ואיפה הוא מושקע.

מצב זה מוביל לשתי תופעות. ראשית, הרבה אנשים נרתעים מלהשקיע, שנית, מי שמשקיע, לא יודע מה קורה עם הכסף שלו אז הוא עושה מעט מאוד פעולות כאלה ואחרות. הוא מעדיף ללכת על בטוח, עד כמה שניתן.

חברת טריא מאפשרת למשקיעים גם לקבל את כל המידע הרלוונטי עבורם, לצורך ביצוע השקעות בצורה נכונה וכן היא מספקת להם מסלולים שונים להשקעה. החל מהשקעה בכלים פיננסיים שונים וכלה במה שמכונה הלוואות חברתיות, הלוואות עמית. כלומר, הלוואות עבור לווים פרטיים בעלי יכולת החזר גבוהה. כך הם יכולים להרוויח בעזרתם.

 

מדוע משתלם לעבוד עם חברת טריא

מלבד התנאים שהצגנו, הרי שמדובר בחברה מאוד מקצועית, מאוד אמינה, חברה שעוסקת בתחום במשך שנים רבות ולאחרונה אף נכנסה לבורסה. כמובן שזה מגדיל באופן משמעותי את היכולות של החברה ומשפר מאוד את השקיפות שהחברה מציעה ללקוחות שלה.

לסיכום, דרך השקעה בחברת טריא אפשר ליהנות מאפשרויות שונות ומגוונות, אפשרויות אטרקטיביות שנחשבות הרבה יותר משתלמות מאשר חסכון בבנק או השקעות במקומות אחרים.