השמיים עדיין סגורים, מה שמביא את האופציה הבאה לשולחן הבית שלכם. לצאת עם הילדים לצימר במיקום נחמד, להיות שם, אולי לטייל קצת וככה לנפוש קצת אחרי שנה מטורפת לגמרי.

אבל אם הייתם כמה פעמים בצימרים, אתם בוודאי יודעים, שהתמונות באינטרנט מספרות סיפור אחד ואילו המקום בפועל? לא מה שחשבתם. לחלוטין לא.

בנוסף, אם אתם יוצאים כל המשפחה, אתם רוצים לוודא שהמקום הולך להיות נוח גם לילדים וגם לכם כהורים.

אז איך בוחרים את הצימר המושלם? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

 

הצימר המושלם למשפחות:

כדי למצוא צימר טוב, עליכם להתמקד בפרמטר הבא. אתם רוצים לוודא שהצימר מכיל יחידת הורים שנמצאת בנפרד ליחידת הילדים, זה יכול להיות גם בשתי קומות שונות באותו הצימר.

ככה תוכלו גם לקבל את הפינה הפרטית שלכם ולנוח בעצמכם. מהניסיון שלנו אנו יודעים שאם אתם נמצאים תמיד בצמוד לילדים, לא יהיה לכם כמעט זמן לעצמכם והם תמיד יצטרכו אתכם.

בנוסף, אתם יכולים למצוא צימרים שביחידת ההורים יש ג'קוזי ולילדים בריכה. כמובן חשוב להשגיח על הילדים תמיד בבריכה. לפעוטות בריכה יכולה להיות מסוכנת מאוד ובכל שנה קורים מקרים של טביעות בבריכה.

מיקום טוב לצימר מבחינת נוף יהיה כמובן באזור הצפון אבל יותר בכיוון הגליל העליון. ישנם כמה קיבוצים בהם הצימרים מהממים מבחינת הנוף שהם מציעים לכם.

אם הילדים שלכם רוצים אטרקציות לא כדאי לשכור צימר במיקום רחוק מאוד, משום שאז, תמצאו את עצמכם כל הזמן בנסיעות וזה לא כזה נחמד. במקום זה, עדיף לבחור מיקום אמצע שיהיה קרוב לאטרקציות.

לסיכום וסיום, צימר טוב תלוי במיקום, בגודל שלו, כמה הוא מאפשר לכם פרטיות ובנוף שהוא מציע לכם.

 

הכנסו עוד היום לאתר שלנו – https://www.m-yarok.co.il/.