בוודאי ראיתם את הכותרת והייתם חייבים לגלות מהי סוף סוף התרופה שתנהג כקסם ותשפר את חיי הילד שלכם בצורה משמעותית. אך לא כך הדבר. התרופה עליה אנחנו מדברים היא לא תרופה בצורת כדור שניתן לבלוע, לא טיפות שניתן לטפטף וגם לא סירופ בטעם תות כדי להעביר את הטיפה המרה. התרופה עליה אנחנו מדברים דורשת סבלנות, משמעת, שיתוף פעולה מכל המעורבים בדבר וכמובן המון המון אהבה.

אוקיי, מה היא התרופה? מה הסוד?

הסוד טמון במערכת המטבוליזם של אלה הנמצאים על הספקטרום. כאשר ילדכם אובחן כאוטיסט סביר להניח שהסבירו לכם שלרוב מדובר בפגם גנטי שמועבר בתורשה ועל כן קיימת לילדכם בעיה בהליכים המטבוליים של גופו, מה שמשפיע עליו בהרבה יותר מרק חילוף חומרים. 

ומה צריך לעשות?

קודם כל, תוכלו לעשות בדיקות מעבדה לילד שלכם, שיראו לכם בדיוק מול מה אתם מתמודדים ומהן הלקויות הקיימות. כך, תוכלו להתקדם ולהבין איך לעזור לילדכם, להתמקד אך ורק בלקויות מבלי לפגום בהליכים התקינים. לאחר שמצאתם והבנתם, תוכלו לדון על הממצאים עם אנשי מקצוע המתמחים בהתאמת המינרלים והוויטמינים החסרים לגוף הילד שלכם וכמו כן ילמד אתכם ממה להימנע. יחד איתו תוכלו להתחיל את התהליך ולגרום לו להבין את הדרך שהוא עושה.

הכל מתחיל ונגמר בגוף

כאשר קיימות לכם העובדות בשטח, הרבה יותר קל להתמודד עם ההפרעה. בין אם היא קלה ובין אם היא קשה, ההבנה שלכם היא חלק מהתרופה של הילד שלכם. לכן חשוב שבנוסף להתאמת הצרכים הביולוגיים של הילד שלכם, דאגו לשלב אותו בחברה, ללמד אותו עצמאות ולהציב לו גבולות. תופתעו לגלות כמה ילדים שאובחנו כאוטיסטים, גדלו מההפרעה וכיום לא מתקיימים עם ההפרעה כלל. זהו יתרון משמעותי ופריצת דרך עבור העולם שלנו כיום, שהתקדם כל כך מהר לעומת ההבנה וההכרה שהייתה להפרעה בעבר.

אז בעצם אנחנו באים להגיד ש..

התרופה לילד שלכם נמצאת ממש במרחק של בדיקת מעבדה אחת, שתבהיר לכם את הדברים, תיתן לכם תשובות, שלל פתרונות ואפילו הוכחות בשטח.

קראו על הנס שקרה לבתה הקטנה של טלי אנגור.