נכון להיום יש רשימה מאוד ארוכה של מקומות שאר מהןם יכולים לרכוש מתנות לידה מוצלחות ממש, אולם עדיין נראה כי יש כאלה שלא ממש מבינים מה צריכה מתנת לידה להכיל בתוכה. כאן זה הרגע לעבור על פני הדברים המובאים ולשים לב היטב כי הרכישה היא כזו שלא כוללת את מה שמופיע כאן ברשימה.

מה עדיף שלא להביא

הכי חשוב שלא לרכוש חבילות לידה מוכנות שלא ממש יודעים את ההרכב שלהן ואותן קונים מתוך לחץ של זמן וחוסר תכנון טרם ההגעה לביקור אצל היולדת והתינוק החדש שלה. למדתם כי חברה או קרובת משפחה ילדה? נהדר! גשו לקניון או לאתר https://ahavaktana.co.il/ על מנת לבחור אט אט את מה שרוצים להעניק באמת ומכל הלב, ולא מה שרוכשים מתוך חיפזון.

מתנות שלא לרגע זה

יש כאלה שחושבי כי רכישה של פריטים מראש לתקופה של שנה שלמה היא מתנה אידיאלית ונוחה שתאפשר לכל אמא להיות רגועה כי הכל בנמצא כמו מדבקות לבית הספר עבור הילד. אולם, מה קורה אם אין לה מקום אחסון נוח עבור כל אלה? ומה קורה אם היא מגלה לאחר חצי שנה כי מתנה מסוימת היא פגומה או פשוט לא מתאימה עבורה? רכישה של מארז לידה חייבת להיות עם התאמה לשלושה חודשים(0-3) ולא ממש מעבר לכך. מי רוצה לפנק לאחר מכן, מוזמן לעשות זאת במועד הנדרש.

מתנות שמעבירים הלאה

מתנת לידה היא דבר נהדר אבל היא צריכה להיות חדשה לחלוטין. עד כמה שזה נחמד לקבל מוצרים שיכולים להיות באיכות נהדרת, אם אמא מקבלת זאת בתור המתנה עצמה, היא בהחלט יכולה להיעלב מכך. פריטים משומשים יהיו נהדרים להמשך הדרך ולאחר שהמתנה עצמה כבר נרכשה, עם פתק החלפה צמוד למקרה שאותה היולדת תרצה להחליף אחרי הכל.

מתנות מתחכמות מידי

אל תנסו להיות מתוחכמים יתר על המידה. מתנה ללידה צריכה להיות שימושית ו/או מעוצבת כאשר היא יכולה להיות עבור היולדת ו/או עבור התינוק החדש שלה. החליטו אם רוצים לפנק את שני אלה או אחד מהם, והתאימו מתנה פרקטית ומיוחדת שהולמת את הרגע המיוחד.