אנשים בעלי בעיות בריאותיות, במיוחד מבוגרים, עלולים להרגיש לא טוב, אולי זה הלב, לחץ דם גבוה מאוד, נפילה, הם זקוקים למישהו שיגן עליהם בזמן אמת.

אז מתי תדעו שאתם חייבים לחצן שכזה?

קצת פרטים על לחצן מצוקה

בסופו של דבר המטרה העיקרית של שעון מצוקה היא לעזור לכם כשאתם נמצאים במצב חירום, הוא מקשר בינכם למוקד רפואי בכל עת נתונה, לאורך כל ימות השנה ולאורך כל שעות היממה.

באמצעותו תוכלו לאפשר לעצמיכם לחיות בשקט נפשי ולדעת בבירור שבכל מצב בו אתם נמצאים בסטטוס של חירום בריאותי, תקבלו את המענה המתאים לכם.

למי מחובר לחצן המצוקה?

לחצן מצוקה יכול להיות מחובר למגן דויד אדום, ולחצני מצוקה גם מאפשרים ליצור קשר בין אדם הסובל מבעיות רפואיות למוקד רפואי של חברה הועסקת בתחום, לה מוקד רפואי זמין. במקרים מסוימים יגיע אליכם רופא הביתה או שיוזנק אליכם אמבולנס.

יודעים מהן הבעיות מהן אתם סובלים

מוקד רפואי יש לו את כל האינפורמציה הרפואית שלכם. מכיוון שכך השירות יותר ממוקד, וקיימת אפשרות לחסוך בזמן יקר כשאתם נמצאים במצב חירום.

לחצן מצוקה לאנשים מבוגרים

אנשים מבוגרים מועדים לפורענות בכל הקשור למצבם הבריאותי. אך אין מי שישמור עליהם 24 שעות.

 מדובר גם במבוגרים שיכולים לצאת מהבית, במקרים אלה יומלץ להם לחצן מצוקה נייד.

מצבים שעלולים לסכן חיים

כאשר אתם נמצאים במצב שעלול לסכן את חייכם, למשל אנשים בעלי רקע בריאותי ידוע, כאלה שסובלים מבעיות כרוניות, כמו מחלות לב, סוכרת, אלצהיימר ובעיות רפואיות אחרות, לחצן מצוקה מציל חיים. טיפול מידי הוא הכרח המציאות, לא תצטרכו להמתין זמן ארוך, מיד יוזנק לביתכם רופא, ואם קיים צורך, יוזנק גם אמבולנס.

פרטים באתר: https://www.natali.co.il/