הגאדג'טים כיום לגמרי יצאו מהקופסה, ואתם יכולים למצוא מגוון עצום של מוצרים שיפתיעו אתכם ואת כל מי שיקבל מכם את המתנה. הכירו שמונה מוצרים מרתקים שיפתיעו גם אתכם.

  1. שטיח פרסי לעכבר – משתמשים בעכבר באופן יומיומי, אבל הוא מונח על ספוג שידע ימים טובים יותר? מה דעתכם על שטיח פרסי בעיצוב אורגינלי לעכבר שלכם? זה יכול להיות רעיון מיוחד שישנה את המראה של העמדה שלכם.
  2. גלובוס – מחפשים מוצרי נוי שיעטרו את הפינות השונות במשרד, ויאבזרו את המקום בנימה מכובדת ורצינית? גלובוס זה רעיון נהדר, ראו כאן https://www.gadgetshop.co.il/globus.php. ניתן לבחור גלובוס שולחני שעומד ומעטר את המקום.
  3. רמקולים – רמקולים משמשים אותנו ברמה יומיומית, בבית וגם במשרד. ניתן למצוא מגוון רמקולים בעיצובים שונים ובמגוון חיבורים. הרמקול שתבחרו יוכל לשמש אתכם ולענות על הצורך שלכם במשרד.
  4. עט ראש מסתובב – השימוש הרב במסכי מגע מביא לצורך למצוא פתרון לניקוי המסכים. הכירו את העט עם הראש המסתובב, בעזרתו תוכלו לנקות את מסך המגע שלכם וליהנות ממסך חלק ונקי מאבק וטביעות אצבע.
  5. תחתיות לכוסות – את כוס הקפה המיתולוגית שלכם מלווה תמיד גם תחתית לכוס. תוכלו למצוא באתר מגוון תחתיות בעיצובים גאוניים. תחתית קליעה למטרה, תחתיות שמאפשרות חימום לכוס הקפה שלכם ועוד.
  6. שעון שולחני – השעון מתקתק ואתם צריכים להספיק… אז מה השעה? במקום להרים בכל פעם את העיניים או ללחוץ על הטלפון שלכם, אולי הגיע הזמן לשעון שולחני? השעון מציג מול העיניים שלכם את השעה בכל רגע נתון.
  7. ספל טרמי – אתם רוצים את הקפה שלכם חם גם אם עברו כמה דקות מאז הכנתם אותו. ולכן אתם צריכים ספל טרמי שילווה אתכם לעמדה שלכם. כך תוכלו ללגום את הקפה שלכם חם גם אם יחלפו עוד מספר דקות.
  8. שעוני קיר – מגוון שעוני קיר יחיו את קירות המשרד שלכם. שעון קיר שהולך הפוך הוא לכל הדעות הגימיק המוצלח ביותר. שעון שמפתיע ומעלה בת שחוק על הפנים!

איזה פריט ישדרג את המשרד שלכם ויפשיר את האווירה?