נעליים הן פריט שאנו אוהבים לצבור ולקנות, החל מנעלי ספורט, נעלי עקב, עד למגפיים ושאר נעלי שטח וכאלה שנועדו לשימוש יומיומי או לפגישות ובילויים בשעות הערב. ואכן לרבים, ישנו מבחר רב של נעליים אותן רצוי לאחסן בקלות ולשמור עליהן נגישות ותקינות.

עם זאת, לעיתים צבירת זוגות רבים של כפכפים, סנדלים, נעלי ספורט ועוד, יכולה לשבש את הסדר בבית ולהפריע לנו לניהול חיים מסודרים ואיכותיים. אז כיצד אפשר לאחסן נעליים בצורה טובה? הנה 6 דרכים יעילות:

מתחת למיטה – אם יש לכם מיטה גבוהה, תוכלו לרכוש קופסאות אחסון שקופות וגדולות בתוכן תוכלו לסדר את הנעליים ולשלוף את הקופסה בקלות בכל פעם שתרצו לבחור זוג מושלם. פתרון זה מעולה עבור ילדים ובני נוער להם זוגות נעליים רבים.

ארונית נעליים – רכשו ארונית נעליים המיודעת לשימוש זה הכוללת גם מתקן לנעליים. כיום ישנן ארוניות אשר שומרות על סדר  נכון של הנעליים ובד בבד שומרות על איכות הנעליים ומגנות עליהן מאבק.

מתלה ייחודי – מי שחדר הארונות שלו קטן או גר במרחב מצומצם, מוטב שייעזר במתלים מיוחדים מבד אותם ניתן לתלות על דלתות החדרים ועל דלת הארון. באמצעות מתלה בד ניתן לאחסן נעליים בצורה מסודרת ולחסוך במקום.

במגירות הארון – ישנם ארונות המכילים מגירות תחתונות רחבות שנודעו לאחסון נעליים. אחסון כזה יאפשר לכם פתרון מושלם לקבלת סדר במרחב.

קופסאות נעליים – בדירות סטודנטים או בדירות חדר, תוכלו לאחסן את הנעליים בקופסאות נעליים מקוריות תוך צמצום סנדלים או כפכפים לקופסא אחת, ובכך קבלת מרחב עם כמה קופסאות בהן ישנן יותר מזוג נעליים אחד.

בכוננית פתוחה – אם תרצו, תוכלו לאחסן את הנעליים שלכם בתוך כנונית פתוחה, כך שתוכלו לראות את כל סוגי הנעליים. אחסון מסוג זה מתאים למי שיש לו נעלי סניקרס צבעוניים ובמצב טוב שנעים להביט עליהן, בזמן שניתן באמצעות כוננית לבצע אחסון בתוך חדר ארונות. מה שמאפשר חסכון במקום ובזמן.

לסיכום, הנעליים שלכם לא חייבות להיות פזורות בכל מקום, וחשוב שהן יהיו נגישות עבורכם. לכן יש כבר עכשיו לאתר פתרונות אחסון אטרקטיביים ונוחים שניתן למצוא באתר של רהיטי דמיר.