העולם הטכנולוגי הולך ומתפתח כל הזמן ואנחנו מגלים כמעט כל יום חידושים נוספים בתחומים הטכנולוגיים. זה יכול להיות מוצרים טכנולוגיים חדשים וזה גם יכול להיות שיפור קטן בגוג. אך בגדול, ברור כי העולם שלנו ממש אינו שוקט על שמריו ובכל רגע נתון עמלים אנשים רבים על פיתוח טכנולוגיות חדשות ושיפורים בכל תחום מהחיים שלנו.

כך גם עם תחום המשחקים. יש היום את הפלייסיישן המציע חוויית משחק מעולם אחר שאנחנו לא מכירים.

מדובר במכשיר המציע שעות ארוכות של תעסוקה נחמדה ומרתקת עם אקשן לכל גיל.

אך מה לשעות, שכמו כל מוצר, גם הפלייסיישן חשוף לתקלות או בעיות שונות ואנחנו עדים לכך כי אכן ישנן תקלות רבות אשר מריצות אותנו לבצע את התיקונים הנחוצים כדי שהמכשיר יוכל להמשיך לשרת אותנו.

אנחנו כאן עם 5 תקלות נפוצות בפלייסיישן.

  1. יציאות USB שאינן פעילות – כמו בכל מחשב או כל מכשיר אחר, קורה לפעמים שהיציאות והחיבורים של הUSB לא ממש עובדים כמו שצריך. החיבור לא חזק מספיק וקשה לעבוד בצורה מסודרת עם המכשיר.

  2. תקלה במהירות הקריאה- בעיקרון המכשיר המדובר אמור להיות בעל מהירות קריאה גבוה מאוד. משחקים כבדים מצליחים לעלות ולרוץ עליו היטב ללא כל תקלה. כאשר זה לא כך, זו בהחלט תקלה אשר דורשת פתרון.

  3. הפלייסיישן לא נדחק – זוהי תקלה שאין לכם הרבה מה לעשות על מנת לנסות לתקן אותה. במקרים כאלה חשוב לפנות מיד למעבדה על מנת שיבצע תיקון פלייסטיישן כנדרש.

  4. משחק בלי השתקה – ישנה אפשרות להשתיק את כל רעשי הרקע של המשחק וכך ליהנות ממשחק מאתגר אך בלי כל הרעש הנלווה.

  5. משחק בלי רמקולים – בעיה הפוכה. משחק שהרמקולים אינם פעילים בו.

 

צריכים תיקון PS4, תיקון PS5 או כל קונסולה אחרת? צרו איתנו קשר >>>>