פשפשי המיטה הם חרקים זעירים במיוחד אשר לעיתים קשה מאוד לראותם מפאת גודלם. גודלם נע בין 1-4 מ"מ מה שהופך את ההשתלטות עליהם לקשה במיוחד. פשפשים אלה אשר פעמים רבות מוצאים את מקומם בפנים מזון המיטה שלנו, ניזונים מהדם שלנו. בעת יניקתם הם עוקצים מה שגורם לנו להתעורר עם מקבץ של עקיצות מגרדות במיוחד. על מנת לדעת שאכן מדובר בפשפשי המיטה חשוב שתכירו בעובדה כי עקיצותיהם על פי רוב יגיעו במקבץ של כחמש עקיצות בשורה או בחצי עיגול. ההתמודדות עם בעיה מסוג זה, מחייבת מה שנקרא בשפה המקצועית- הדברת פשפש המיטה, בצורה מקצועית ובמהירות המרבית.

קצב התרבות מהיר במיוחד – חשוב למגר את התופעה כמה שיותר מהר!

קצב ההתרבות של פשפשי המיטה מהיר במיוחד ופשפשה יכולה להטיל עד כ 300 ביצים בכל חיה. כמות אדירה זו מביאה להתרבות מהירה במיוחד אשר עלולה למלא את המזרנים שלכם בעשרות ואף מאות פשפשי מיטה תוך זמן קצר. נקודה נוספת אשר מאפשרת לפשפשים אלה להתרבות בתול המזרנים די בקלות היא העובדה שהם מוצאים את מקומם בין כפלי הבד כך שקשה מאוד להגיע אליהם. נוסף על כך הם יוצאים לפעולה רק בשעות הלילה מה שמקשה עוד יותר על מיגור התופעה. 

ניזונים מהדם שלנו בשעות הלילה בלבד

לאחר יניקת דם הם נכנסים למספר ימים לעכל את המזון החדש ולכן גם אם אתם מבחינים שלא נעקצתם מספר ימים אין זה סימן שהתופעה נעלמה ולעיתים אף ההפך הוא הנכון. התמודדות שאינה מספיק מהירה על ידי מדביר מקצועי עלולה לגרום להתפשטות התופעה בין כל חדרי הבית ואף לדירות נוספות בקרבת מקום. לכן, במידה ואתם מבחינים בעקיצות מגרדות במיוחד אשר פעמים רבות מגיעות במקבצים של כמה עקיצות בכל פעם, פנו למדביר מקצועי במהירות המרבית באתר זה!