כל הורה יודע שעיצוב חדר הילדים של ילדו הוא דבר חשוב והכרחי, ממש כמו עיצוב חדר האורחים או המטבח. כדי שתוכלו לעצב את חדר הילדים של ילדכם בצורה מיוחדת קבלו 10 רעיונות מדליקים שתוכלו לעשות, כך שהאווירה בחדר תהיה נעימה ורגועה במהלך שהייתו של הילד במקום:

  1. צבעי קיר בגווני פסטל עדינים – העדיפו לצבוע את קירות החדר בצבעים עדינים ורגועים כמו ורוד, סגול, תכלת בהירים, ולא בצבעים חזקים וצבעוניים מדי כמו אדום, צהוב או ירוק.
  2. שטיחים מעוצבים – הוסיפו במרכז חדר הילדים שטיח יפה ומעוצב התואם לצבעי הקירות או הריהוט בחדר. שטיח נעים שניתן למצוא אצל פונפוני יוסיף אווירה נעימה בחלל, וגם יהיה מקום נהדר עליו הילדים יוכלו לשחק בכיף.
  3. מיטת חבר – אם ילדכם כבר בגילאי בית ספר יסודי, הוא וודאי רוצה לארח מדי פעם חבר שיגיע לישון אצלו. כן העדיפו לרכוש מיטת חבר נפתחת עם מקום נוסף לשינה של חבר או בן משפחה אחר.
  4. מדבקות קיר מיוחדות – ניתן למצוא מגוון מדבקות קיר לילדים מעוצבות ומיוחדות המיועדות לתלייה על הקיר, כך תוכלו לעצב בקלות את חדר הילדים עם מדבקות יפות שהילדים אוהבים.
  5. תמונות לחדרי ילדים – תמונה על קיר היא תמיד אביזר יפה בכל חלל. תוכלו לרכוש תמונות לחדרי ילדים מעוצבות ויפות, כך שיוסיפו לכל החדר את האווירה הנעימה והרגועה שצריך בחלל שכזה.
  6. טפטים צבעוניים – אם אינכם רוצים לצבוע את כל קירות החדר, תוכלו במקום זאת להדביק טפטים מעוצבים ומהממים המתאימים במיוחד לחדרי ילדים. כך תוכלו בכל כמה שנים להחליף סגנון עיצוב בהתאם לטפט הנבחר, וללא עבודה קשה ולכלוך של צבע.
  7. תאורת לילה רגועה – מכיוון שרוב הילדים הקטנים לא אוהבים לישון בחושך מוחלט, תוכלו להציב במוך למיטתם מנורת לילה חמודה ומעוצבת שתעניק יופי לחדר וגם תאורה רגועה לשעות הלילה.
  8. פופים צבעוניים – הוסיפו צבע ועיצוב לחדר עם שניים או שלושה פופים קטנים ברחבי החלל, כך גם הילדים יוכלו לשבת להנאתם על הפוף בזמן קריאה בספר או משחק עם חברים.
  9. קופסאות אחסון לצעצועים – שמרו על הסדר בחדר הילדים עם קופסאות אחסון גדולות וקשיחות, בהם הילדים יוכלו לסדר את כל הצעצועים והמשחקים שיש להם. חדר מסודר הוא הרבה יותר נעים עבור ההורים וגם עבור הילדים.
  10. ווילונות – ניתן להוסיף בקלות יופי מיוחד לחדר עם תליית וילונות יפים ומעוצבים, כך שגם יסתירו את השמש החזקה וגם יעניקו אווירה נעימה ורגועה לחדר.