מטבח חוץ יהפוך את האירוח בגינה או בחצר שלכם לפשוט ואטרקטיבי לצורך אירועים משפחתיים וחברתיים. תוכלו לנצל בעזרתו את מזג האוויר הנוח בישראל לצורך אירוח ומפגשים חברתיים, ולספק באמצעות המטבח סוגי מזון שונים לאורחים. כיום מקובל לראות מנגלים בחצרות ופארקים אבל מטבח חוץ מרחבי באופן ניכר את אפשרויות הבישול וההכנה. יש בו ברז ומים זורמים וגם משטחי חימום טיגון ובישול. טיפים לפני רכישת המטבח יסייעו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה:

  1. עליכם לשאול את עצמכם מהו גודל החצר ואיזה חלק ממנה יתפוס מטבח הגן. יש הבדל בין גינה בבית פרטי לגינה קטנה של דירת גן, אסור שמטבח הגן יגרום לצפיפות בלתי נסבלת כאשר אתם מארגנים אירוע חברתי.
  2. תצטרכו להחליט לגבי העיצוב היפה בעיניכם ואז להחליט באיזה דגם לבחור. מדובר בצבעים שונים ובשילוב ביניהם, ואסור שהמטבח יגרום לצריבה בעיניים בשל חוסר התאמה לצבעי החצר.
  3. אם בחרתם דגם עם כיסאות בר, חשוב שהם יהיו בגובה נכון ולא יגרמו מורת רוח לאורחים בשל היותם גבוהים או נמוכים מדי. כמו כן חשוב שהגובה יהיה אחיד.
  4. יש לתת אמון רק בחברות המציעות אחריות לטווח ארוך, אפילו 5 שנים, ולחשוד בחברות שמתנערות מהמוצר לאחר תקופה קצרה ומשאירות לכם למצוא פתרונות במקרה של נזקים או בלאי
  5. אם יש לכם מרפסת גדולה – אפשר לשקול בחיוב רכישת מטבח חוץ עבורה.
  6. חשוב לברר עם נציגי החברה לגבי איכות היציקה של החומרים והגימור שלהם. מוזמנים להיכנס לאתר https://www.outdoorkitchens.co.il/.
  7. תוכלו לבחור גם דגמים עם מקרר משקאות וברז בירה.
  8. אסור להתפשר על איכות החומרים ויש לקבל מידע מלא על האיכות החוזק שלהם מנציגי החברה. איש אינו רוצה לחזות במטבח גן שלו מתבלה לאחר תקופה קצרה.
  9. ניתן להביא בחשבון התקנת ציוד משלים כמו ברזי בירה, מדיח כלים ומכונות קרח. לפי טעמכם ובהתחב ברמת הפעילות המתוכננת של מטבח החוץ.
  10. עליכם לדרוש מידע בנוגע לאיטום אשר ישמור על איכות הכלים לאורך זמן וימנע קורוזיה.