כיום, שישראל נמצאת בתנופת בנייה כבר כמעט עשור, ובכל עיר ניתן למצוא שכונות חדשות, רוב הבנייה מתאפיינת בבנייה לגובה, או כמו שמכנים אותה בשפה המקצועית "בנייה רוויה", הכוונה "בבנייה רוויה" היא בנייה של בניינים שהם יגורו מספר רב יחסית של דיירים. המטרה היא כמובן להגדיל את היצע הדירות בשוק.

בכל בניין מגורים יש מערכת משאבות, שהמטרה שלהן היא לספק לחץ מים שיוביל מים לקומות העליונות של הבניין. המים כמובן נועדו לצרכים היומיומיים של הבניין כדוגמת , מים לברז של המטבח, מים למקלחת, הדחת מים בשירותים וכדומה. כדי שהמשאבות יעבדו כמו שצריך, נדרש לחץ מים מתאים. במקרים בהם נפגע הלחץ מים, והמים לא מגיעים לדירות כמו שצריך, כמובן שהראשונים להיפגע מזה אלו הדיירים.

לכן, במקרים שכאלו שיש תקלה במשאבות המים, יש צורך בחברה מקצועית ואמינה שמבצעת תיקון משאבות שתחזיר את השגרה לבניין בזמן הקצר ביותר.

ממה נובעות התקלות שדורשות תיקון משאבות?

תקלת במשאבה בבניין שמסייעת באספקת מים לדירות מתאפיינות בעיקר בסתימה של המשאבה מלכלוך שמצטבר לאורך הזמן, בעיקר של לכלוך שמגיע מבחוץ ומונע את פעילותו התקינה של מנוע המשאבה, מכיוון שהוא אינו יכול לספק את הכוח ליצירת הלחץ הדרוש שיספיק להעביר מים לקומות העליונות.

לפעמים עייפות החומר שיוצרת חלודה, שגורמת לפיצוצים בצנרת של המשאבה, ומכך מן הסתם לחץ המים נפגע.

ואיך חברה מקצועית תדאג לתיקון משאבות?

כפי שציינו, תיקון משאבות דורש שירות של חברה מקצועית המומחית בתחום, לא משנה אם אלו מנועים חדשים או ישנים, מנועים תמיד ידרשו מקצועיות ואמינות על מנת שיחזרו לתפקוד תקין ולספק את לחץ המים הדרוש.

כאשר חברה מקצועית שמבצעת תיקון משאבות דואגת לתיקון המשאבה, יגיע נציג מטעמה ויבדוק מה גורם למשאבה לא לספק את לחץ המים הדרוש. לפעמים התקלה היא פשוטה יחסית ודורשת ניקיון יסודי של המשאבה מלכלוך.

לעומת זאת, יש מקרים בהם תיקון משאבות דורש החלפה של חלקים מהמשאבה. אם אתם עובדים אם הדיירים בחרו בחברה שמספקת להם ביטוח על משאבות, הם יחסכו לעצמכם עלויות רבות על החלפת החלקים.

לאחר שמתבצע תיקון משאבות על ידי חברה מקצועית, לחץ המים יחזור לעצמו והמים יחזרו לזרום בבניין כמו שצריך.