אחד השלבים המכריעים בעיצובו ותכנונו של המשרד שלכם הוא תשתית הריהוט המשרדי שבתוכו. המשרד הוא חדר שממש זקוק לריהוט איכותי בשביל להתנהל כשורה ולספק לעובדים בו שהות איכותית ויכולת התנהלות ראויה. אם אתם שבלב בחירת הריהוט המשרדי, אל תעשו מעשים פזיזים ודבקו במקבץ טיפים זה על מנת להבטיח את איכותם.

רכשו את הרהיטים רק בחנות ריהוט משרדי

רק חנות ריהוט משרדי מספקת ללקוחותיה ריהוט שראוי להיות בר-שימוש במשרד. למען הסר ספק: חנויות מכשירי הכתיבה בקניונים ובמרכזים המסחריים ברחובות ראשיים אינן חנויות ריהוט משרדי! הייעוד של אותן חנויות הוא אימהות וילדים, זה קהל היעד, לכך מכוונות הפרסומות ולשם מובילים מתכנני הקמפיינים ולא בכדי. בחנויות הללו ההנהלה יודעת שהפריטים לא יכולים לשמש במשרד. ניסיתם פעם לעבוד במשרד שיש בו כסא משחקי מחשב במקום כסא מנהלים? כעבור חצי שנת עבודה של 8 שעות בכל יום הבוכנה תשקע ולא תצליחו להרים אותה. כך קורה גם בכל פריט אחר שמהווה ריהוט כביכול משרדי שנרכש בחנות מכשירי כתיבה, מהמדפים ועד לשולחנות. אל תתפתו לרכוש שם. אבל, אם נתקלתם שם בפריט שנדלקתם על העיצוב שלו, בהחלט תוכלו למצוא אותו בחנות ריהוט משרדי, שם הוא יהיה יותר חזק, יותר עמיד ועם התקנים הנדרשים לעבודה ממושכת.

ודאו כי הרהיטים שאתם רוכשים מתאימים למטרותיכם

יש ספות המתנה לטווח קצר ויש ספות להמתנה ארוכה המשמשות בחדרי ההמתנה לפני הכניסה למשרד. יש שולחנות עבודה ויש שולחנות מוגבהים המהווים דלפקים לפיקוח על ממתינים. כמו כן, שולחן ענק שנראה כמו שולחן פינת אוכל מיועד כמובן לחדרי ישיבות. כל זאת, מבלי להזכיר פתרונות מידוף שצריכים להיבחר בהתאם לתקנים, כלומר לסוג המוצרים שאתם מבקשים להציב עליהם, ממדפי תיוק מסמכי תאגיד ועד מדפי מחסן להצבת ציוד חורג. לכן, כשאתם נמצאים בחנות ריהוט משרדי מומלץ לבחור כל פריט במחלקה של הייעוד הנבחר. למשל ספות המתנה יש לרכוש את ורק במחלקת חדרי המתנה.

גבשו את עיצוב הרהיטים בהתאם למאווייכם

כשהמשרד מוכן ואתם מביטים בקירותיו וברצפה החדשה, אתם בוודאי מדמיינים כיצד ישתלבו שם פריטי ריהוט משרדי, בצבעים ובצורות הנדרשות. מומלץ להתחקות אחר פריטים אלה ולוודא, כשאתם יושבים מול האינטרנט, שהצבעים שרואות עיניכם הם אכן הצבעים ויחס המידות הוא מה שאתם חושבים. לכן, לא די להתבונן בתמונות אלא גם בדפי המידע של המוצרים. מומלץ להיוועץ עם מחלקת המכירות באימיילים, ובמקרה שיש לכם ספק, לא להסס להגיע לחנות עצמה ולבדוק את המוצרים במו עיניכם לפני שאתם רוכשים אותם. אין טוב ממראה עיניים וריהוט משרדי אתם רוכשים בין כה וכה פעם בכמה שנים טובות, בשאיפה פעם בעשור. לכן, מאד חשוב לבדוק שההשקעה שלכם טובה ולהתייחס לפריטים כנכסים ולא כהוצאות: כאובייקטים שאתם צפויים ליהנות מהם לטווח ארוך.