בעבר לא היו יותר מיד אפשרויות כאשר מדובר היה בהתקנת אסלה לחדר השירותים. הייתה האסלה הרגילה עם הניאגרה המוכרת. כולם עשו שימוש באותו מוצר כאשר ההבדלים היחידים היו לכל היותר בצבעים של הניאגרות השונות.

אך הקדמה הובילה גם לשינויים מפליגים גם בחדרי השירותים כאשר כיום יש לנו את האפשרות להתקין שירותים עם ניאגרה סמויה וכך ליהנות מחדר שירותים שיהיה וייראה הרבה יותר מטופח ונקי ואת האפשרות לבצע תיקון אסלה סמויה ללא קושי כאשר יש צורך בכך.

ניאגרה סמויה – נעים להכיר !

למי שעדיין אינו מכיר את הניאגרה הסמויה, נסביר איך וכיצד היא נראית ואיך היא למעשה פועלת.

אז בראש ובראשונה חשוב לדעת כי הניאגרה הסמויה פועלת למעשה בדיוק כמו הניאגרה הרגילה כאשר המטרה של שתי הניאגרות היא בעצם זהה. אך בעוד הניאגרה הרגילה תלויה ועמדת כחלק אינטגרלי העולה מן האסלה, הרי שהניאגרה הסמויה מסתתרת לה מאחורי הקיר אשר אליה צמודה האסלה. מה שיוצר מראה הרבה יותר נקי ונעים לעין ותוצאה אסתטית נעימה במיוחד.

איך מסתירים את הניאגרה?

כיצד יוצרים למעשה את הניאגרה הסמויה ואיך למעשה מסתירים את הניאגרה בתוכה? אז כאן חשוב לתכנן את האסלה עם הניאגרה הסמויה כבר בעת הבנייה של חדר השירותים. יש לבדוק אם יש מספיק מקום לעבות את הקיר שמאחורי האסלה כאשר ברווח שייווצר בין הקיר המקורי לקיר החדש תותקן האסלה הסמויה. באופן כזה אפשר יהיה ליהנות מהמוצר החדשני שמעצב בצורה עדכנית ואלגנטית את חדר האמבטיה ולדאוג.

קראו גם על תיקון ניאגרה סמויה

ניאגרה שקטה

הניאגרה הסמויה מבטיחה פעילות שקטה יותר ביחס לפעילות הרגילה של הניאגרה המוכרת. העובדה כי האסלה נמצאת לה מאחורי קיר, מבטיחה כי המילוי של הניאגרה ייעשה בצורה הרבה יותר שקטה כאשר הדבר יתרום גם כן לשדרוג איכות החיים בבית. במיוחד אם מדובר בבית קטן כאשר כל ביקור בשירותים של אחד מבני הבית מכניס את הניאגרה לפעילות.

חשוב לפנות אל חנות מוכרת ואמינה על מנת לרכוש את הניאגרה המתאימה שהיא זו שתענה על הצרכים ותספק מענה מושלם לצורך.

כדאי לשדרג את הניאגרה הרגילה לניאגרה הסמויה ולשדרג את איכות החיים בבית.