נשים רבות מבקשות למלות את הקמטים שבפניהם ובצווארם על מנת להשיג מראה רענן יותר וצעיר בהרבה. אחד הטיפולים הנפוצים למילוי הקמטים הינו הבוטוקס או שימוש בחומרי מילוי קבועים אחרים אך נשים רבות אינן מעוניינות בטיפולים אלו מסיבות שונות ומובנות. בנוסף, היום בעזרת שימוש בחוטים לפנים ניתן למלות את הקמטים בצורה טבעית שפועלת בהרמוניה מלאה עם מנגנוני הפעולה הטבעיים של הגוף כמו שיצוין בהמשך.

כיצד עובד מילוי קמטים בחוטים

כאשר ממלאים את הקמטים באמצעות חוטים משתמשים למעשה בחוטים נמסים. חוטים נמסים בדומה לבוטוקס, נספגים בגוף האדם לאחר כמה חודשים ואין צורך להוציאם בהתערבות חיצונית. יחד עם זאת יש הבדל בשיטת הפעולה של החוטים אל מולו חומרי המילוי. בעזרת הזרקת החוטים הנמסים לפנים ניתן למתוח ולהחליק את הקמטים ובנוסף גם להרימם. בזמן שהותם של החוטים הנמסים בגוף המטופלת הם שומרים על צורת הפנים כמתוחה ומורמת ובמספר החודשים לפני שהם נמסים הם מאפשרים לגוף לחדש את עצמו. חידוש זה בא לידי ביטוי על ידי ייצור מוגבר של סיבי קולגן ואלסטין בשכבת הדרמיס (השכבה הפנימית של העור) קולגן ואלסטין הינם סיבים תת עוריים האחריות על חיות העור ונראותו. על ידי מתן הזדמנות לגוף לחדשם ובצורה המתוחה והמוחלקת שמתקבלת בעזרת מתיחת הפנים בחוטים, תוצאות מתיחת הפנים בחוטים מחזיקות גם לאורך מספר שנים.

כיצד מתבצע טיפול מתיחת פנים בחוטים

כמו כל הליך רפואי אסתטי, גם טיפול מתיחת הפנים בחוטים מתחיל בייעוץ ובדיקת המטופל ועברו בקליניקה. חשוב לבחור רק בקליניקה מקצועית, אמינה וותיקה כמו שניתן למצוא אצל ד"ר דיוויד צבר מומחה בטיפולים אסתטיים בפנים. הסיבה לבדיקה זו הינה על מנת למנוע נזקים אפשריים ובנוסף על מנת להתאים את החוטים המתאימים ביותר למטופל, לצורך העניין ישנם חוטים עבים ודקים ועוד. לאחר שנקבע מועד הטיפול ומגיעה המטופלת לקליניקה, מדובר בטיפול שעורך כחצי שעה עד שעה בו מזריק הרופא האסתטי את החוטים הנמסים לפניה וצווארה של המטופלת. מדובר בטיפול חד פעמי שאת תוצאותיו ניתן לראות באופן מידי לאחר הטיפול וגם לאחר ספיגתם של החוטים הנמסים, הקמטים נשארים מוחלקים והפנים מתוחות לאורך מספר שנים.