מחסן גינה מומלץ להסדיר רק בחנות שיווק וייבוא מחסני גינה. בחנות זו בלבד תוכלו למצוא דגמים מקצועיים של מחסני גינה המתאימים בדיוק לצרכי האחסון וההתנהלות שלכם. מעוניינים לדעת כיצד בחנות זו ניתן למצוא גם מחסן גינה במבצע מחירים ייחודי לכם? כל המידע הנדרש, במאמר אחד!

איתור של המחסן הייעודי לגינה שלכם

באמצעות מדידות בגינה שלכם תוכלו לדעת מהם השטח שלה ומהו האורך של כל צלע בחצר. על פי כך, תוכלו לדעת מהי המידה הגדולה המקסימלית ומהי המידה הקטנה המקסימלית בכל קיר במחסן הייעודי לכם. בנוסף למידות, חשוב לקבל החלטה אם אתם רוצים שיהיה חלון במחסן, ואם כן, לאיזו מטרה הוא ישמש? אור בלבד? אור ופתיחה? אור, פתיחה ותריסי צד? ישנם דגמים בהם התריסים בצד הם רק פסלים לעיצוב החצר, כשהזגוגית של החלון אמיתית וניתנת לפתיחה.

בחירת חומר הייצור המועדף של המחסן

בדרך כלל, מי שמחפש הרכבה עצמית במסגרת בילוי משפחתי, יבחר מחסן גינה מפלסטיק וייהנה מהוראות הרכבה פשוטות עם עבודה בטוחה בלבד. הוא גם ייהנה מעמידות חסרת פשרות היותו ודלת המחסן מגיעה עם נצרת-אורך נגד רוח, בנוסף למנעול הנעילה הרגיל. אפשרות אחרת היא לבחור מחסן פח (מתכת) אשר יכול להיות צבוע על פי הטקסטורות והעיצובים שאתם זקוקים להם בחצר הבית: עץ, מודרני, וכד'. אפשרות אחרת היא לרכוש מחסן גינה במבצע כשהוא עשוי מעץ אמיתי. אתם תיהנו מעיצוב אותנטי ומעמידות חסרת פשרות אבל יהיה עליכם להחזיק את העץ, לצבוע אותו מחדש בכל כמה שנים, ועוד.

רכישת המחסן במחיר מבצע משתלם

אפשרות אחת היא לבדוק האם קיים מחסן גינה במבצע בשל כך שהוא במחלקת עודפים. בחנות, השלכת פריט לאוסף העודפים אומרת שהוא עומד לצאת מהמגוון ולרגל כך הוא מוצע במחיר נמוך ממחיר המטרה אליו כיוונה ההנהלה בחנות. רכישת מחסן גינה במבצע מאוסף העודפים היא ערות אחד להורדה במחיר. האפשרות האחרת היא בדיקת היתכנות לרכישת מחסן גינה במבצע מתצוגה. מכירה מתצוגה ומרידה משמעותית עלויות לרוב המוצרים ומאפשרת לכם ליהנות ממחסן גינה איכותי במחיר מוזל שלא תמצאו במקומות אחרים.