בחירת מחסן גינה

מחסן גינה הוא אביזר מצוין כשאתם רוצים להפוך אותו למשרד או לחדר עבודה או סתם לחדר אחסון, אבל איך תבחרו את המחסן? כמובן, קחו בחשבון את הגודל הרצוי, את העיצוב ואת חומר הגלם. יש מחסנים עמידים למזג האוויר ולרטיבות ומים ויש מחסנים שדורשים תחזוקה רבה יותר מאחרים. אחד המדדים לבחירת מחסן גינה הוא המחיר. יש מחיר מחסן גינה שכל אחד יכול לעמוד בו, יש מחירים שונים בהתאם לאיכות, לחומר הגלם ולפירמה.

 

מחסן אגוז

קחו לדוגמה את מחסן אגוז. חומר של מחסן אגוז עשוי פי.וי.סי. זהו חומר חזק ויציב המבודד את החום והקור בזכות הדפנות הכפולות. מחסן כזה עמיד לאקלים הישראלי ואין צורך לתחזק אותו, לכן הוא בחירה מצוינת עבור רבים. תוכלו להתאים את הגודל של המחסן לשטח שלכם. כיוון שצירי הדלתות עשויים מתכת והדלתות עצמן עבות תזכו גם לנעילה.

 

מחיר מחסן ומקום לרכישה

מחיר מחסן גינה משתנה בהתאם לאיכות ולחומר הגלם, בהתאם למוצר ולביקוש שיש עבורו, תמצאו מחירים שונים ותמיד כדאי לחפש מבצעים. המחירים יכולים להשתנות וכדאי לעקוב. קנו את המחסן רק ממקום מורשה – מהיצרן, מהיבואן או מרשת מוכרת כדי שתהיה אחריות בעלת תוקף.   

 

האם יש צורך באישורים כדי להניח מחסן בגינה?

יש מחסנים שיידרש עבורם אישור מהמועצה או מהעירייה באזורכם. הקפידו לשמוע לחוקי העזר העירוניים. גם אם תידרשו לאישור, זה לא ידרוש מכם מאמץ רב. זכרו שהמחסן ישמש אתכם לתקופה ארוכה ושווה להתאמץ בשביל למקם אותו על פי חוק בלי להסתבך עם הרשויות. כאמור, יש מחסנים שלא יידרשו לכם עבורם אישורים, אבל חשוב לוודא זאת לפני ההתקנה כדי להימנע ממצבים לא נעימים.

 

דברים שחשוב להקפיד עליהם

הקפידו לאחסן במחסן מוצרים שיכולים לעמוד בתנאי מזג האוויר. יש מחסנים שאינם עמידים מפני נזקי מזג האוויר, לכן חשוב להקפיד על בחירה נכונה בהתאם לעמידות המחסן המוצע. מחיר מחסן דירה ייקבע גם על פי הרצפה. אם אתם רוכשים מחסן עם רצפה, הניחו את  המחסן היכן שנוח לכם, זה יחסוך לכם ריצוף לפני הנחת המחסן.