מודיעין עסקי הוא העיניים שאתם, בעלי העסק, צריכים בגב על מנת לקדם את העסק. בית עסק, ללא קשר למקום פועלו ואופן פועלו, פיזי או מקוון, אינו מתקיים בחלל ריק. תמיד יש מתחרים ותמיד יהיו ניסיונות לחולל רגולציות שירעו עם התפקוד שלו. בדיוק בשביל זה שירות מודיעין עסקי נדרש כדי להיות העיניים שלכם ולהכין אתכם לאותו מצב ביש כשידכם תהיה על העליונה ביום פקודה.

מודיעין עסקי מול מתחרים

איסוף מידע לגבי מתחרים שעומדים לפעול באזור, איסוף מידע על פעילותם, כולל תוכניות עסקיות למדר אתכם מהתחום המשותף בשם התחרות, המלצות על חיבור תוכנית עסקית מחודשת כדי להגביר פעילות בתחום בו עוסק המתחרה כדי להישאר למעלה כמה שאפשר. זיהוי קהלי יעד פוטנציאליים שהמתחרים מתכננים לצבוע עליהם, וחתירה לקשר עם אותם קהלי יעד לפני כן, על מנת שתהיו שם ראשונים ובעלי היכרות מוקדמת עם הלקוחות העתידיים משם.

מודיעין עסקי מול רגולטורים

זיהוי מה הרגולטור האזורי או הארצי מתכנן לעשות כדי להקטין את הפעילות שלכם וחיבור תוכנית שתבלום את הרגולציה או תצמצם את הנזקים שלה. באמצעות המידע שיצטבר על הרגולטור שמתכנן את המזעור של הפעילות שלכם תוכלו להגיב לו בזמן ולהניא אותו מלפעול נגדכם. באופן זה, מודיעין עסקי מונע, למעשה, את הטרגדיה של אי לגיטימיות של הפעילות העתידית שלכם.

מודיעין עסקי במהלך משא ומתן

גם בעת משאים ומתנים, אפילו אם הם מתונים, מול מתחרים וחברות שת"פ ניתן לערב חברת מודיעין עסקי שתוכל לאסוף מידע על הצדדים במשא ומתן, לזהות מהן הכוונות שלהם ומהן מטרות היעד, ובכך לרתום אתכם להציע זאת לאותם גופים על מנת לדרבן אותם להיות יותר נדיבים עמכם במהלך השיחות, וכמובן בתוצאותיהן.

מידע על שווקים חדשים ותהפוכות שקורות באזור עבודתכם

חברת מודיעין עסקי תודיע לכם בכל עת מהן ההזדמנויות שלכם ואלו הזדמנויות עסקיות תוכלו לממש בהינתן מצבכם. באופן זה אתם תכירו גם קהל חדש של לקוחות שלא היה ידוע לכם לפני כן, וגם הזדמנויות לשדרג את המקצוע או המוצר שמבצע העסק שלכם, בהתאם לרוח השינוי שחל באותו תחום. באופן זה אתם לעולם לא תגיע Empty Handed אלא ממש מתואמים עם המצב המתעדכן בתחום עיסוקכם.

סיוע לקדם את פעילותכם העסקית בהתאם למצב בסביבה

מעל לכן, חברת מודיעין עסקי בוחנת את המצב בשטח לאשורו ומייעצת לכם עצות אסטרטגיות לשינוי כיוון או ייעוד או מדיניות ניהולית בעסק, ערוצי מכירה חכמים והשגת תוצאות יעילה. כאשר בעסק שלכם יש מודיעין עסק, העבודה תתבצע תמיד ביעילות ובהתאם לשינויים, למתחרים ולתמורות החדשות שנכנסות לשוק. עם מודיעין עסקי העסק שלכם תמיד יצעד בכיוון הנכון ויספק את כל מה שאתם צריכים בשביל להתקדם, להעפיל על המתחרים, להתעלות מעל הרגולטורים ולנצל את המצב תמיד לטובתכם.