בריכה היא דבר נהדר, בייחוד עבור מדינה שבה רוב החודשים של השנה הם כאלה שמזכירים ארץ טרופית וחמה. ברגע בו הטמפרטורה מספיק חמה, ישראלים רבים כבר פוקדים את החופים של הארץ וסופרים את הימים עד אשר הטמפרטורה של המים תהיה די חמה אף היא לרחצה. יש כאלה שבוחרים להיכנס דווקא אל המים של הבריכה העירונית שאולי היא גם מחוממת כל השנה, ויש כאלה שיש להם מספיק מזל ובעלות על שטח אדמה רחב שבו הם יכולים לבחור ולהקים בריכה משל עצמם. מה רצוי לבדוק מלבד היות האדמה פנויה לבריכה פרטית? לא מעט, אם רוצים ליהנות מבריכה פעילה ללא תקלה.

 

העלויות של התחזוקה

כאשר נעשתה כבר הבחירה לבצע פעולה של התקנת בריכה פרטית בשטח של חצר הבית, הדבר הבא שצריכים לחשוב עליו הוא העניין של התחזוקה. זה לא רק העניין הזה של העלות של המים כאשר הכמות של המים שבה מבצעים שימוש על מנת למלא בריכה שלמה יכולה להגיע לעלות די גבוהה בהתאם לכמות הנדרשת, אלא גם העניין הזה של תחזוקה עבור בריכה, כמו ניקוי הבריכה באופן תדיר. ניתן לקנות רובוט לניקוי בריכות לצורך תחזוקה שוטפת. מידי פעם יכולות להתרחש תקלות אשר עבורן צריכים להביא איש מקצוע ולבצע פעולות של תיקון כדי להחזיר אותה לפעילות תקינה. כל אחלה יחדיו מביאים אל עלות נוספת לא קטנה, אלא משמעותית למדי מצטרפת לכל יתר ההוצאות של דירה פרטית לפי אזור מסוים.

 

העלות של ההקמה

זה לא זול להתקין בריכה. אומנם, יש נכון להיום דגמים של בריכות אשר לא מצריכות חפירה אלא מגיעות להתקנה פשוטה למדי, אולם, עדיין מדובר בשורה ארוכה של דגמים שעולים מינימום אלפי שקלים ומגיע לכדי עלות של כמה עשרות אלפי שקלים ככל שמדובר בבריכה יותר מפוארת ויותר גדולה. יש לקחת בחשבון את העלות של כל החומרים, כמו גם של העבודה עצמה ולבדוק האם זו עלות שבה יכולים לעמוד בסך הכל. בחירה של מתקין וחברת התקנה היא בחירה קריטית, שכן כך יהיה ברור יותר איזה סוג יעשה בצורה הכי טובה את העבודה  בעלות הכי משתלמת והכי כדאית ללקוח. מומלץ לעשות השוואות מחירים בין מספר חברות המציעות בריכות ואביזרים שונים לבריכה. למידע נוסף על פולגרדן היכנסו לאתר https://www.poolgarden.co.il/.