שתייה חמה או שתייה קרה? לכל אחד העדפות והרגלים משלו. רק שלא נפגע בעצמנו ולא נרגיל את גופנו לצריכה של משקאות המכילים בין היתר מרכיבים לא רצויים… שימו לב – קפאין הינו רכיב מזיק וממכר שעלול לפגוע בבריאות שלנו. הוא קיים לא רק בקפה אלא גם במשקאות תה רבים. מה עושים? יש אנשים שמשלישים עם המפגע הזה ויש אחרים שמסיקים שהם צריכים למצוא תחליף. ויש תחליף – ניתן למצוא משקאות תה ערבים לחך ומפנקים במיוחד וכל זאת ללא קפאין בכלל. 

בחרו לכם תה ירוק!

תה ירוק הוא משפחה של משקאות בתוך עולם התה. באגף זה ניתן למצוא מוצרים ללא קפאין בכלל. וזה אומר שניתן להכין לעצמנו כוס שתייה חמה או קרה בלי למהול בתוך הכוס את הרכיב הלא רצוי הזה. נכון לכל אחד ומתאים במיוחד למי שהרגיש על בשרו את הנזק של הקפאין ורוצה למנוע מעצמו את הצריכה שלו. חשוב להבין כי בתוך המגבלה הזו ניתן למצוא עולם שלם של טעמים ושפע של ניחוחות וארומה אהובה עליכם. כל מה שצריך זה לדעת שיש בנמצא מוצרים כאלו ויש מי שמציע משקאות בוטיק כמו מארזי תה ירוק ללא קפאין. 

התה שאהוב עליכם ומתאים לכם

אז חשוב כי תחפשו את התה המתאים לכם. אתרו את הטעמים הרצויים ואת אלו שיכולים להתאים לכם לשעות שונות במהלך היום. גלו כי ניתן להתחיל יום ללא קפאין בכלל, אפשר לרענן את היום עם כוס משקה קר או חם בלי קפאין – כל מה שאתם צריכים זה להכיר את החלופות, לדייק את עצמכם לטעם שיהיה אהוב עליכם. מעתה ואילך חווית השתיה שלכם נעימה, טעימה ומרעננת. והכי חשוב – לא מזיקה. למידע בנושא חנות תה