ידע הוא כוח בחיים והרבה פעמים בגלל ידע אנחנו נוכל לקבל החלטות הרבה יותר חכמות בעולם העסקי וגם בעולם הפרטי שלנו. על כן אנחנו צריכים לעשות כל מאמץ בכדי לדעת כמה שיותר אך עלינו גם להבין כי יש משמעות אדירה לשאלה כמה עזרה אנחנו מקבלים מגורם מקצועי. אתם חייבים להבין כי אף אחד לא יכול לדעת הכול ועל כן חשוב מאוד לקבל עזרה מאדם אשר יש לו מומחיות בנושא שבו אנחנו מתלבטים. זה נכון כאשר אנחנו רוצים לשווק את העסק שלנו, זה נכון כאשר אנחנו רוצים לתקן שעון יקר וזה בטח ובטח נכון כאשר אנחנו רוצים לקחת משכנתא. עליכם להבין כי העולם של משכנתאות הוא סבוך מאוד וההבדל בין משכנתא טובה למשכנתא גרועה יכול להיות הבדל של עשרות ומאות אלפי שקלים ועל כן כל כך מומלץ לפנות אל יועץ משכנתאות.

מדוע ניסיון הוא כל כך קריטי בעולם המשכנתאות?

עליכם להבין כי כאשר אתם פונים אל יועץ משכנתאות הוא למעשה מנהל משא ומתן עם סניפי הבנקים השונים וכך הוא מבטיח כי תקבלו את המשכנתא הטובה ביותר בשבילכם. עליכם גם לקחת בחשבון כי לכל משפחה מתאימה משכנתא אחרת בהתאם למשכורת שהיא מביאה הביתה ובהתאם לעוד שלל נתונים כלכליים. על כן אתם צריכים להבין כי הרבה מאוד תלוי בעבודתו של יועץ משכנתא שאליו אתם פונים ואתם צריכים להבטיח כי הוא יהיה הטוב ביותר. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי ניסיון הוא דבר כל כך קריטי בעולם המשכנתאות וכי ככל שהיועץ יותר מנוסה כך הוא יבצע עבודה יותר טובה ועל כן כדאי תמיד לבחון את הניסיון של היועץ לפני שבוחרים בו.

האם לפנות אל יועץ אשר למד את המקצוע?

אתם לא תעלו על הדעת לפנות אל רופא אשר לא למד רפואה או אל עורך דין אשר לא למד משפטים ועל כן זה ברור גם כי לא כדאי לכם לפנות אל יועץ בתחום ייעוץ משכנתאות אשר לא למד את תחום המשכנתאות לעומק. עליכם להבין כי כיום אפשר ללכת אל קורס יועץ משכנתאות ולכם תמיד כדאי לוודא כי היועץ שלכם עבר את הקורס.