אטימה הוא תחום מקצועי בעל חשיבות רבה. כיוון שמים הם חומר דולף שמצליח למצוא לעצמו דרך לחדור פנימה אל תוך מבנים. וגם אם המים אינם רצויים הם עלולים להצליח לפלס לעצמם דרך אל תוך מבנים ולחולל נזקים חמורים. היות שכך בכל מבנה יש לבצע אטימה מוחלטת ומקצועית על ידי קבלן איטום גגות שתמנע כל זליגה לו של טיפה אחת של מים. היות ומדובר על עניין מורכב יש לוודא כי עבור ביצוע המשימה בוחרים חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום ספציפי זה.

התאמה מלאה לצורך ולמבנה

ואין כאן כללים קבעים שנכונים לכל מקרה ומצב. כיוון שיש לכל מבנה נתונים משלו ותנאי שטח שאינם דומים לאף מקום אחר. ובהתאם לנתונים אלו יש לבצע את האיטום ולהשלים אותה בצורה הטובה ביותר. יש סוגים שונים של חומרי איטום ומבחר רחב של טכניקות. כאשר לכל מבנה יש למצוא את השיטה הנכונה ואת הדרך היעילה להשגת האיטום המושלם והנכון. את הפעולה הזו יבצע איש מקצוע מיומן בתחום האיטום.

אטימת קיר חיצוני – כיצד?

יש מקרים בהם נוצר צורך לבצע אטימה בקיר חיצוני של בניין. כל עוד מדובר על קומה ראשונה או שניה הכול טוב ויפה. אבל ככל שהקומה גבוהה יותר ויש צורך לטפס לגבהים כדי לבצע את הפעולה הנדרשת, הרי האתגר נעשה מורכב יותר. המבנה גבוה ולהגיע לקומות העליונות זה עסק מורכב. מה עושים? בדיוק לשם ביצוע פעולות אלו קיימות חברות שמציעות שירותי עבודה בגובה לצורך עבודת איטום בסנפלינג. חברות אלו מצוידות בכל האביזרים והכלים שמאפשרים להם להגיע לגבהים בצורה בטיחותית ויציבה. כאשר העובדים נמצאים בגובה הרצוי הם מבצעים את המשימות הנדרשות כיאות.

הבטיחות והאיכות

בעת שיש צורך לבצע עבודה בגובה יש אתגר כפול. ראשית חשוב כמובן כי העבודה תתבצע כיאות. שהאטימה תיעשה בצורה יסודית ומלאה כך שלא יתרחשו נזקי מים עם הגשם הראשון. ובנוסף לכך חשוב מאוד כי הצוות יגיע לגובה בצורה בטיחותית ויציבה. כיוון שרק כאשר הם משיגים יציבות בגובה הם מסוגלים לבצע את המשימה. אכן, מדובר על תחום מקצועי בו יש לאתר חברה וותיקה ומומחית בתחום ספציפי זה.