גם האישה הדתית אוהבת יופי ורוצה להתלבש יפה. כאן עולה הסוגיה, מה זה בעצם יפה? יש כאלה הסבורות שרק אם הבגד יבליט את מה שקורה מעבר לבגד, רק אז הוא יהיה יפה… מנגד, האישה הדתייה מעדיפה כמה שפחות להבליט את איברי גופה והיא מבקשת להתלבש בסטייל, להיראות היטב אך בלי לנקר עיניים. היום יש לצורך הזה מענה מושלם. בגדים מעוצבים ומדהימים המציעים את הסטייל האצילי של לבוש צנוע ועדין שהוא גם יפה ומרשים כמו שניתן למצוא בחנות גלאם בוטיק.

אופנה זה גם לדתיות!

יש כאלה הסבורים שדת וסטייל זה לא משהו שיכול ללכת ביחד. אבל מי שמכיר יותר מקרוב את הקהל הדתי, מגלה כי יש דווקא הרבה מאוד יופי וגם הרבה מאוד סטייל בין הנשים הדתיות עם המון בגדים יפים לדתיות. הן בהחלט יודעות להתלבש, הן יודעות מה זה בגד יפה ומחמיא אך הן שומרות על גדרי הצניעות ומקפידות לכסות אל חלקי הגוף אשר ההלכה דורשת מהן לכסות.

אופנה שהיא סטייל

האופנה מכתיבה סגנון לבוש ייחודי שלא תמיד מסוגל להתכתב עם דרישות הצניעות. כאן מגיע האתגר האמתי של מעצבי הבגדים לציבור הדתי הן לוקחות את הדגמים הכי אופנתיים והכי חדשניים ומעבירים אותם סוג של 'גיור'… הם מוסיפים שרוולים לבגדים, מאריכים את החצאיות, סוגרים את המחשופים תוך שהם מקפידים לשמר את הגזרה ואת הדוגמה העדכנית. התוצאה בסופו של דבר יוצאת ברוב המקרים מושלמת ממש כשלפעמים השינוי רק משדרג את הבגד לטובה והופך אותו למשהו הרבה יותר מוצלח ומרשים.

כך קונים היום בגדים

אז כדי לקנות בגד צנוע ועדין אפשר פשוט לצאת לרחובה של עיר ולחפש את החנויות המציעות את סגנון הלבוש הזה. אך האמת היא שהיום זה כבר מעט שונה. אפשר להיכנס לאחת מחנויות הרשת ולבצע קניות אונליין. מדובר בחיסכון משמעותי הן של זמן, הן של משאבים כמו כוח, מאמצים מיותרים וברוב המקרים מדובר גם כן בחיסכון של כסף. המחירים בחנויות הללו עשויים להיות נמוכים פי כמה היות ואין להם את כל ההוצאות שיש לחנות המסורתית.

בגדים צנועים לנשים דתיות, בגדים יפים, בגדים אציליים ומחמיאים. רוכשים היום דרך הרשת.