אתם אוהבים לנקות? כנראה הבית שלכם מבריק במיוחד. הפינות כולן נקיות לגמרי ואין גרגר אבק סורר בכל רחבי הבית.

האמת היא שישנם הרבה טיפים והרבה חידושים שעשויים לסייע גם למי שיודע לנקות ואוהב לנקות. אלו יוכלו לעיתים לקצר הליכים מצד אחד ולהוביל לתוצאות טובות יותר מצד שני.

נעניק לכם להלן חמישה טיפים שאולי לא ידעתם עליהם עד היום.

טיפ מספר 1 – לכל פריט – מקום

זהו טיפ חשוב מאוד שלא כולם מקפידים עליו. כל פריט בבית, חייב שיהיה לו מקום מוגדר משלו. כל חפץ שאתם קונים או מכניסים הביתה, אל תניחו אותו סתם כך במקום מזדמן. לא משנה אם זה כלי למטבח או צעצוע לילד.

טיפ מספר 2 – סודה לשתייה

פתחו את המזווה וחפשו את הסודה לשתייה. הוא מסוגל להרבה מאוד בתור חומר ניקוי.

מה למשל?

אם יש לכם סתימה בכיור, או אפילו סתימה חלקית כשהמים לא יורדים, תוכלו לשפוך מעט סודה לשתייה ומעל זה ליצוק מים רותחים, תופתעו לגלות שחסכתם לכם את העלויות של האינסטלטור.

טיפ מספר 3 – קוקה קולה

אם כבר פתחתם את המזווה, יש לכם גם את הקוקה קולה שעשויה לבוא לעזרתכם.

הקוקה קולה הוא חומר אפקטיבי מאוד. אם זה כדי להסיר כתמים קשים מבגדים, כתמים עקשנים אפילו של חלודה מהרצפה ועוד. נסו את זה. תופתעו לגלות את היכולות של הקוקה קולה. (מלבד טעם החיים…)

טיפ מספר 4 – מנקים את מסילות החלונות

המסילות של החלונות, דורשות טיפול מאוד עקבי. אם אנחנו מזניחים אותם אפילו לשבוע אחד, הן מתמלאות אבק, לכלוך מהרחוב וקשה מאוד להשתלט עליהם אחר כך. הקפידו בניקיון השבועי לעבור על המסילות בעזרת סמרטוט עם חפץ חד כמו סכין או מברג והמסילות תישמרנה נקיות.

טיפ מספר 5 – לא צריך הרבה מים

ישנו מיתוס האומר שרק הרבה מים מנקים. אנחנו חושבים להיפך. (טוב לא ממש…) אבל לא הרבה מים הם שעושים את העבודה. המיקום בו אתם שופכים את המים, זה מה שישפיע על רמת הניקיון. הפינות, הפנלים, שם המוקדים…

טיפ מספר 6 – חברה מקצועית

במקרה שכל הטיפים האלו לא עזרו וישנו עדיין לכלוך עיקש שמסרב לצאת, מומלץ לפנות לחברה מקצועית שתצליח להילחם בלכלוך, כמו חברת קלין פוליש.

נקווה שעזרנו לכם…